| Danescu_Alin-Gabriel_1979 a întrebat:

Pe orice site as intra imi apar niste reclame Angle si nu mai stiu cum... Cum scap de ele? FUNDAAA!

2 răspunsuri:
| uhegartfea234 a răspuns:

Depinde ce browser folosesti... iti trebuie adblocker extensie pentru chrome daca folosesti, daca nu cauta pe net
ex : [numele browserului] market sau cv de gen;-?

| Malai_Mariana_1981 a răspuns:

Iti trebu programi de scos si de dus compul la reparatie ori trebu de stimbat
vindovsul, dar sa stii daca o sa stimbi vindovsul la notbuk e cel mai bun vindowsul8 dar la comp de masa windovsul 7 xp
asta e tot de dai terog Funda