| Bubutita a întrebat:

Pe site-ul Okazii.ro nu poti selecta orasul din care vrei sa vezi licitatii?

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Salut, Bubutita! Pe Okazii.ro poti sa vezi produsele dintr-o anumita localitate daca dupa ce faci cautarea articolului dorit, in partea stanga a paginii aplici filtrul "Localitatea produsului". Daca ai nevoie de informatii suplimentare ne poti suna la 0374 652 944 sau ne poti scrie pe suport@okazii.ro. O zi frumoasa!

| Bubutita explică (pentru Okaziiro):

Va multumesc frumos.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tovarashu a răspuns:

Buna! Poti vedea orasul pentru a vedea licitatiile existente in respectivul oras. Pentru asta ai 2 variante:
1. La bara de cautare, de sus, in dreapta de tot exista o rotita. Click pe ea si apoi pe cautare avansata. Aici ai optiunea "Doar produse cu localitatea de origine".
2. Faci o cautare pe site (eu am luat ca exemplu "Samsung") si in stanga, la filtre, ai filtrul "localitatea produsului". Faci selectia si iti vor fi afisate toate produsele din acea localitate.
Funda?