| Xonia a întrebat:

PE skype se vorbeste ca pe mess, sau la microfon?

6 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Poti si scrie, deci tasta ce vrei sa trimiti, ca la mess dar, la fel ca si la mess poti face videocall. adica web si vorbit, fara sa tastezi ce vrei sa scrii!

| Dash a răspuns:

Tot ce poti face pe unul, poti face si pe celalalt...

| VORTEX a răspuns:

Skype se utilizeaza cu ajutorul camerei web si a unui microfon si se comunica vocal nu in scris ca pe mess.Serviciul skype este special destinat pentru conversatii online.bafta

| ZEU93 a răspuns:

Poti sa scrii ca pe mess sau poti sa suni si sa vorbesti la microfon si sa te vezi prin video big grin

| xlmpq a răspuns:

Da si se aude mai bine

| krys1616 a răspuns:

Da se vorbeste la fel numai ca pe skype,la voice call, se aude muult mai bine...iar daca vrei doar sa scrii pe skype, e mai dragut messu ca are mai multe emotiiwinking