| AndreiNicolae a întrebat:

Pe telefon am Windows phone 8.1 cum as putea sa fac ca sa il înlocuiesc cu Android?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu poti. Doar telefoanele cu Windows 10 permit instalarea de Android dar un dual boot.

Bula
| Bula a răspuns:

N-ai cum.
Doar daca schimbi tot telefonul.

| anonimg a răspuns:

Nu poti sa schimbi sistemul de operare la un telefon la fel ca si la calculator. La calculator poti, dar la telefon nu poti, deoarece asa este construit telefonul.
Gasesti doar un "launcher", un fel de tema doar, ca aici: https://www.youtube.com/watch?v=uqRiwn2Hd9U

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbi telefonul.