| Uratu140 a întrebat:

Pe voyo.ro sa-ti faci cont costa banii?

Răspuns Câştigător
| alexfesty a răspuns:

Nu vad de ce ti-ai face cont pe voyo pentru ca difuzeaza numai porcarii, una doua filme/seriale calumea. Incearca vplay e gratis si ai o multime de seriale.

5 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

7 zile este gratis apoi platesti lunar

| 12UFFY a răspuns:

Da, costa sa urmaresti online emisiunile, fara sa platesti iti faci cont degeaba.

| Generalul a răspuns:

Da. e posibil sa aiba ceva promotie, adica sa fie o perioada de maxim 1-2 saptamani gratuita, dupa care iti iau bani, cativa euro pe luna.

| Alextusent a răspuns:

Nu costa nimic, dar din cate stiu eu e gratuit de cat primele 7zile, sau cam asa ceva, eu mi-am facut de mult cont.si nu mai tin minte chiar asa bine

| AntalDaniel1989 a răspuns:

Inttra pe tv onlne sau pe dolce online tv