| Paun_Ionut_1996 a întrebat:

Pe Youtube,cand bag un videoclip imi scrie "Click to run Adobe Flash Player", ce fac sa nu imi mai apara?
P.S:Inainte nu imi aparea...

Răspuns Câştigător
| Bogdy2k a răspuns:

Presupun ca folosesti Google Chrome, dar oricum, orice browser web ai folosi vezi ca ai in Setari la Plug-In AFP adica (Adobe Flash Player) trebuie sa il activezi. O zi buna.

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Daca ai Google Chrome: intra in setarile browser-ului, facand click pe butonul de meniu de sub X, si alegand "setari". Fa click pe "Arata setarile avansate" de jos de tot, apoi imediat dupa ce s-au afisat, la "intimitate" (sau privacy) fa click pe "Setari de continut". O sa-ti apara un pop-up cu setarile pentru continutul web, iar de aici derulezi mai in jos pana ajungi la "Plug-ins". Trebuie sa bifezi prima optiune, de altfel este si optiunea recomandata.

| Paun_Ionut_1996 explică:

Am uitat sa precizez ca folosesc Opera...

| RaduTheKing a răspuns:

Instaleaza-l din nou.