| Man_Draqsor_1985 a întrebat:

De ceva vreme am facut update la Adobe flash player, si acum pe youtube la videoclipuri imi apare un chenar gri pe care scrie Click To Run Adobe Flash Player, si am update maxim!
Ce ar trebui sa facsad? Nu stiu daca am ales corect categoria va rog sa ma scuzati!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai probleme la vizionarea videoclipurilor, nu faci nimic. Aia e ca o reclama sa tot descarci si sa rulezi Adobe flash. Daca acel chenar e chiar la vizionare, dai click unde scrie si descarci, instalezi si apoi revii sa vizionezi videoclipuri.