| lolyanna a întrebat:

Pe zoom, hostul poate sa descarce după meeting un meeting report, în care apar participanții, ora la care s-au logat și ora la care s-au deconectat. Întrebarea este : pot sa vadă și activitatea? Dacă s-a stat cu microfonul și camera pornita, cât timp au fost pornite ele? (știu ca zoom-ul îți arăta la început după 30 de secunde dacă nu aveai deschisa aplicația in tab-ul principal, dar prin mai a fost scoasa opțiunea asta)

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu.

| lolyanna explică (pentru LPCTSTR):

Știu ca văzusem la un moment dat pe internet un exemplu de meeting report unde apărea activity, de exemplu activity:78% Dar poate era unul vechi în care zoom-ul mai avea opțiunea de attention tracking.

| Loser2020 a răspuns:

Nu poate să afle aceste informații.