| DenisH a întrebat:

Pentru ce icare se pricep la telefoane am si eu o intrebare, ca sunt cam nedumerit in ce telefon sa imi iau. Deci : htc wildfire, htc legend, nokia 500, samsung galaxy gio sau LG optimus hub. Despre toate am auzit ca sunt foarte bune dar nu stiu ce sa aleg.

Sa fie bun la jocuri, aplicatii, net etc. Din cate am auzit ar fi mai bun nokia 500 decat htc wild fire. La durata baterie navigare, la socuri, la wi-fi, aplicatii ar fi mai bun galxy gio ...La vizualizarea filmelor, jocuri, aplicatii si internet am auzit ca ar fi mai bun lg optimus hub decat glaxy gio. Si din toate astea sper sa alegeti voi unul sincer nu stiu ce sa aleg laughing. Sa fie bun la aplicatii, jocuri, net.

Răspuns Câştigător
| Mihai1972 a răspuns:

Dintre acestea iti recomand cu caldura Lg Optimus Hub deoarece are multe plusuri fata de Galaxy Gio (HTC-urile au multe minusuri, iar Nokia nu imi place ca are Symbian, iar acum Android este la putere) de exemplu Ram, marimea ecranului, sistemul de operare la LG este deja Android Gingerbread, camera, data aparitiei si din moment ce are Android iti garantez ca iti merg destule jocuri si aplicatii! Deci iti recomand LG-ul! Funda?

3 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Http://event.2parale.ro/......ents/click Parerea mea este ca asta este top3 dintre preferintele tale. si din astea recomand si eu LG optimus hub. Cu incredere. Dar mai verifica si tu in link-u de mai sus.

| aaffffffffffffffjkhjljh a răspuns:

In orice caz, cel mai bun, LG OPTIMUS HUB, si eu de asemenea, am ales intre Galaxy Gio si Optimus Hub, sunt mult mai incantat decat de gio.

| DenisH explică:

Eu acum am un Sony Ericsson xperia x8 dar m-am plictisit de el. ma gandeam la un xperia arc. un coleg mi-a spus sa ma inclin spre un HTC ca sunt mai rezistente si bune thinking Sony Ericsson nu au touch asa bun. Despre LG nu stiu ce sa spun LG tot timpul erau cele mai slabe adica niciodata nu ma inclinam spre LG.Mas duce spre HTC wildfire ce ziceti?