| QuizMaster a întrebat:

Deci sunt Adolescent si toti prietenii si colegii mei au telefoane TouchScreen sau Qwerty.Si vreau sa imi iau si eu la Vodafone pe abonament 2 ani si nu stiu ce sa aleg intre HTC WildFire S si LG Optimus One P500. Vreau ca telefonul sa aiba un pret bun, un difuzor bun, multe aplicatii, sa mearga repede, si sa mearga si netul pe el.Si memorie.Ma puteti ajuta sa aleg intre cele 2 telefoane? Puteti motiva alegerea?

FUNDA...

Răspuns Câştigător
| AnnonnimGirrl a răspuns:

Hmmm.Cred ca toata lumea stie ca LG nu sunt ff bune.Nu am eu dar am multi prieteni cu LG si se cam plang de ele. Spun doar ca nu mi-as lua LG.cat despre HTC cred ca este destul de bun.E si destul de scump!
Eu as lua HTC!