| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care au net prin telefonul fix,am rupt firul acela care lega modemul de telefon. Nu am oprit modemul,dar telefonul nu merge,pe când internetul merge. De ce? Adică,nu că n-aş fi încântată că merge internetul fără fir laughing, dar totuşi... dacă scot din priză calculatorul sau dacă opresc modemul, se poate ca internetul să nu mai meargă după?

3 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Probabil ai rupt firul care nu este de la net, daca era sa nu mearga nu mergea, poti sa-l scoti din priza, nu trebuie sa aiba nicio problema happy. Bafta

| Mike959 a răspuns:

Pai tocmai din cauza asta nu merge telefonul, dar in modem exista un fir care vine de la o priza, din care trebuia sa mai plece unul spre telefon happy

| Mike959 a răspuns:

Sigur,cu mare placere!