| NICKSOOO a întrebat:

Pentru fanii facebook-ului... Mergi la albumele tale....acolo iti apar toate albumele; cand le vezi, fiecarui album ii este drept "coperta" o fotografie (din albumul tau). Ei, intrebarea mea este cum faci sa alegi tu ce fotografie sa apara (din albumul tau, fireste)?

Răspuns Câştigător
| Gabiii a răspuns:

Mergi la album -----> Editeaza album ------->Editeaza fotografiile apoi sub fiecare fotografie iti apare optiunea "Aceasta este coperta albumului" dai acolo la poza pe care o vrei ca coperta apoi "Salveaza modificarile"

| NICKSOOO explică (pentru Gabiii):

Mersi frumos!kiss

| NICKSOOO explică (pentru NICKSOOO):

Pentru Gabiii

3 răspunsuri:
| Tofiix a răspuns:

Poti sa intri pe pagina ta de facebook, tii mouse-ul pe coperta care ai pus-o, apoi arata acolo in ceva de genu "alege o poza ca copera"....si poti alege una din pozele care le ai deja...sau poti alege una din computerwinking