| anonim_4396 a întrebat:

Pff...inca o problema...
mai devreme am reusit sa imi sparg display-ul la telefonul mobil(accidental)...mai am garantie la el... oare daca ma duc cu el la orange shop o sa mi-l repare?sadsad

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

O sa ti-l repare, dar o sa te coste. Faptul ca tu l-ai spart nu constituie un defect potential al producatorului, deci nu e acoperit de garantie.
Shin.

4 răspunsuri:
| AndrusKanu a răspuns:

O să te coste ceva, depinde şi ce telefon ai...
Dacă era cu touch screen, o să te coste foarte mult!

| fabiola a răspuns:

Te costa, si nu putin!

| Brigitta a răspuns:

Nu ai garantie pentru ca nu prezinta viciu de fabricahappy Am patit-o si euhappy

| dEutSa_8892 a răspuns:

Va trebui sa-ti schimbe display-ul asa ca o sa te coste ceva... avand in vedere ca nu tine de producator