| georgiana9419 a întrebat:

Pfff...acum am alta problema. youtube-ul merge in reluare, doar imaginea, nu si sunetulbig grin

Răspuns Câştigător
| samsung2550 a răspuns:

Asa imi facea sh mie..schimba driver-ul de la placa de sunet happy....iti dau o sugestie dai clik dreapta pe My Computer>>jos la propietati(dai clik)>>in fereastra care iti apare dai la hardware>>dupa dai la Device manager in fereastra care iti apare driver lipsa sa zicem sunt cu semnu intrebari"?" dai dublu clik pe driver care iti lipseste, iar in fereastra care iti apare dai clik pe reinstal driver. Dupa dai next, next astepti sa se incarce sh finish... daca tot nu ti-a disparut bagi CD cu windows in pc si nu mai restartezi pc sh te duci direct aici sh dai sa instalezi driver-ul din nou happy. sper ca te-am ajutat.

| georgiana9419 explică (pentru samsung2550):

Driver-ul de sunet il am de pe cd-ul original de la placa de baza

| samsung2550 a răspuns (pentru georgiana9419):

Ok atunci bagi cd si faci cu ti-am zis

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat