| Anchelor a întrebat:

Pfoai de capu meu, am vrut sa vad si eu un Dexter, si am dat sa intru, logic. Frate deci mi-a aparut o reclama frate care zicea sa adaug o extensie, frate si nu puteam s-o inchid, e super enervant, si chestia e ca daca apasam X imi zicea daca vreau sa raman pe pagina... Ce reclame imi mai da Google. Singura modalitate a fost sa intru in Task manager si sa inchid fortat de acolo, Nici nu stiti ce tare m-am speriat, acum am cautat in Google ca sa vad daca mi-a descarcat ceva, si da chiar a facut-o, am sters repede. aveti grija pe ce site-uri umblati ca sunt foarte, foarte periculoase, si vad ca google ma obliga intr-un fel sa raman pe pagina. Aveti grija!

Răspuns Câştigător
| AssoX a răspuns:

Reclama aia ma dispera si pe minelaughing, chiar sunt curios ce nenorocit s-a gandit ca jegul ala de reclama ar trebui sa fie inventata

1 răspuns:
| danmidnight a răspuns:

Salut. Dacă îți descarcă fișiere de tip.exe să nu le deschizi și ești ok, nu te speria, încearcă Adblock pentru a te proteja de așa ceva. Oricum, mi se pare o prostie să pui atâtea reclame pe un site de filme. Păi ori vrei ca omul să vizioneze un film comod și relaxat, ori să îl enervezi înainte și să îl dea dracu de film laughing. Pace