| Trollerul a întrebat:

Placa de baza Gibagyte GA-8S649MF suporta un procesor Intel dual core? si daca nu suporta ce suporta?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Teoretic da și ceva îmi spune că numa în urma unui upgrade la bios ar suporta Intel pentyum dual core la 800mz.Succes

| pcsick a răspuns:

Suporta doar "singal cor" dudawinking

| Trollerul explică (pentru pcsick):

Duda big grin, deci suporta un Intel celeron? happy

| pcsick a răspuns:

Nu cred, in specificatii spune ca suporta doar pentium 4 sau D cu max 800fsb.
ultimele modele de pentium D sunt dual core cu 800fsb, update la bios nu mai gasesti.
cauta un pentium D si incearca, poate ai noroc. dar eu as vinde-o si as cumpara alta superioara.

| Trollerul explică (pentru pcsick):

Baga id asta te rog stickrunner981@yahoo.com... vreau sa ma mai ajuti cu cv, vad ca te pricepi duda tongue.