| Ymlazzar a întrebat:

Placa video Gigabytee AMD Radeon HD 5570 ar fi buna pentru gaming alaturi de un sistem Intel Pentium Dual-Core E5700 3.00GHZ,4gb RAM DDR3 As vrea sa o cumpar de aicii http://www.emag.ro/placa-video-gigabyte-amd-radeon-hd-55 70-1024mb-gddr3-128bit-hdmi-dvi-pci-e-r557d3-1gi/pd/E799 TBBBM/

Răspuns Câştigător
| MikeAlexis a răspuns:

In 200-250 de roni poti doar sa iti cumperi o placa video proasta, low end. Ar trebuii sa mai strangi cativa banuti sa iti cumperi asa ceva http://www.pcgarage.ro/......splayport/ cu memorie GDDR5. Nu te avanta sa dai panii pe tehnologie proasta si veche

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

NU. Zi un buget. Ideal ar fi cel putin un 6770/7770 sau ceva similar de pe la NVIDIA.

| Ymlazzar explică (pentru GabiDumitrescu):

Pai nu stiu 200 -250 ron cam atat as da

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ymlazzar):

In banii astia nu ai ce lua, decit poate ceva SH - gasesti placi destul de puternice in scorul asta si de multe ori inca in garantie, vezi pe forumul computergames.ro.

| Ymlazzar explică (pentru GabiDumitrescu):

Multumesc pentru raspuns!