| Dainel a întrebat:

Care placa video este mai buna? GeForce 8800 sau GeForce GT 520M?

6 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

8800 are 6-7 ani și este pentru desktop, iar cealaltă e de laptop...

| MaxKiller911 a răspuns:

Pai...daca ai PC ia GeForce 8800, daca ai notebook ia GeForce GT520M,dar dintre cele doua este mai buna GeForce 8800.

| mnthseby a răspuns:

GeForce 8800 este buna daca ai PC, iar daca ai laptop GeForeGt 520M este mai buna

| Double_Hikakin_1983 a răspuns:

Address: 89.46.222.149:7777
Haideti aici pe serverul de samp 0.3x si de ce nu va llamurim si la problemele cerute.Pentru toti care joaca haideti.serverul e inca in constructie puteti primi helper/admin depinde de activitate. Noroc Si mai buna este clar seriile GeForce Gt

| Andrei_Ganescu_1997 a răspuns:

Sa fim mai expliciti GeForce 8800 este bun daca ai PC daca ai laptop GeForeGt 520M este mai bun. Ele merg si invers dar merg prost. Funda te rog