| VeroniMichy a întrebat:

Placa video palit gf9800gt 512mb ddr3 se alimentează doar prin pini sau are nevoie de cablu?

11 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Arunc-o la gunoi.

| VeroniMichy explică (pentru raMLesS):

Momentan nu, alta era întrebarea

| Brizbriz a răspuns:

CE MODEL?!?
am avut asa ceva fara alimentare separata (nu o sa uit niciodata ca puteam vedea 720p in placa video, pe single core cpu)
deci, are gauri de alimentare separata, sau nu?
ca daca are, atunci nu pleaca fara alimentare separata

| VeroniMichy explică (pentru Brizbriz):

Am aflat pana la urma ca se alimentează doar prin pini de la placa de baza, mersi oricum

| Brizbriz a răspuns (pentru VeroniMichy):

"acum 41 minute | VeroniMichy explică (pentru Brizbriz):
Am aflat pana la urma ca se alimentează doar prin pini de la placa de baza, mersi oricum"

m-ai RUPT... NU EXISTA NIMIC CARE SA SE SALIMENTEZE DE LA PLACA DE BAZA...
P U N C T
doar de la sursa, ca d'aia e sursa
deci, cu placere... "ORICUM" tongue

| VeroniMichy explică (pentru Brizbriz):

Ma refeream PRIN pini de la placa, nu sunt eu cel mai bun la pc si na, învăț

| Brizbriz a răspuns:

PS, scuze, acum am vazut ca ai scrs "palit"
https://www.google.com/......ps?/search
pare ca are nevoie de alimentare pcie 6 pini

| Andresso a răspuns:

Arunc-o la gunoi, placa aia nu mai valoreaza nimic. Ia-ti alta, pe asta doar arunc-o.

| VeroniMichy explică (pentru Andresso):

Si răspunsul la întrebare e?