| Gabriel_Gaby_1998_QKTb a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute cu laptop-ul meu? De un timp a inceput sa faca figuri. Odata ce il pornesc, nu are nimic,e perfect normal, dar dupa 30 de min incepe sa mearga in orice joc in 2-3 fps

4 răspunsuri:
| Daniel_Gabriel_1995 a răspuns:

Reinstaleaza windousu

| anonymu335 a răspuns:

Pune pasta la procesor

| RaduMihaiRadu a răspuns:

1) l-ai dus la service sa ti-l curete de praf si sa puna pasta termoconductoare? Si la laptop, ca si la PC e indicat macar o data pe an sa faci asta. Nu te zgarci la pretul pasteri termoconductoare!
2)Temperaturile cum sunt? Daca se incinge prea tare(de la prea mult praf) intra automat in sistem de protectie si iti scad performantele semnificativ? Doar la jocuri face asa? Daca stai 30 min pe google tot asa face?
3) O data la ceva timp e indicat sa salvezi totul intr-un hard extern sau ce vrei tu si sa reinstalezi windows-ul.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Instaleaza jetboost, dupa ce l-ai instalat dai boost si joaca-te