| DarKJoKeR a întrebat:

Poate o sa sune ciudat intrebarea dar chiar ma enerveaza deja situatia astalaughing. vreau sa fac niste filmulete si singuru lucru cu care pot filma este camera mea foto Samsung... dar am o mare problema...trebuie sa ma filmez pe mine, si nu pot tine si camera si sa fac si acel lucru in acelasi timp. iar camera trebuie pusa in jos sa filmeze, dar nu am trepiedlaughing. ce as putea improviza pentru asta?

Răspuns Câştigător
| Bloo2 a răspuns:

Roaga un prieten sa te filmeze big grin. dar sa nu-i tremure mainile laughing

1 răspuns:
| Abcfunny a răspuns:

laughing si eu m`am filmat cu prietena mea si rezemam de ceva camera big grin