| radu169 a întrebat:

Poate sa se strica un hard disk din cauza vitezei prea mare de download? Viteza mea de download este de 14 Mb/s.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate strica din aceasta cauza, doar din cauza socurilor mecanice, electrice sau electromagnetice.

| express11 a răspuns:

Nu.

| MisterSprinkle a răspuns:

Nicio sansa, el scrie cu cat poate el.Un Hard Disk se strica la impacturi, uzura.

| Jipa95 a răspuns:

Un hdd nu va avea de suferit din cauza vitezei de downloand. Atunci cand descarci cu o asemenea viteza, este normal sa lucreze mai intens pentru a scrie cei 14mb/s. Un hdd se stica de la socuri, baduri fizice, cat si logice. Daca nu se aud batai in el, inseamna ca-ti merge brici.

| StalkerSoul a răspuns:

Nu se strica.

| marianbeks a răspuns:

Acuma tu te lauzi sau ce?
laughing