| yonutz63991 a întrebat:

Posesorii telefonului Huawei ascend g300 sa imi spuna daca este rezistent si daca au intampinat probleme cu acesta.

Funda!

Răspuns Câştigător
| am2lei a răspuns:

Eu il am de 3 zile. pot sa-ti spun ca, la banii astia, este ideal daca vrei ecran cu rezotuie mare, baterie care tine cam 6 ore la utilizare intensa prin jocuri si internet( adica dupa ce l-am incarcat, 6 ore m-am jucat continuu un joc si am folosit internetul). Singura lui problema ar fi difuzorul extern, care, atunci cand esti sunat, volumul este ridicol de mic si pierzi apeluri pentru ca nu le auzi, dar ieri am primit un softupdate si s-a rezolvat problema - a mai crescut putin volumul difuzorului, cam cu 40%.

5 răspunsuri:
| RawGrey a răspuns:

Nu iti recomand sa iti cumperi nimic de la Huawei niciodata! Am cumparat eu modelul acesta de telefon si... este plin de buguri cateodata cand te suna cineva suna telefonul dar nu apare nimic sa raspunzi... si nu ai ce face! Deci extrem de multe buguri si da. este rezistent.

| matrixismyname a răspuns (pentru RawGrey):

D-aia exista software updates. Probabil ca nici nu te-ai jucat putin cu softul lui big grin

| RawGrey a răspuns (pentru matrixismyname):

Sa stii m-am jucat foarte mult cu softul! L-am upgradat la fiecare versiune.

| mireltudor a răspuns:

Telefonul este foarte bun, dar recomand folie chiar daca are Gorilla Glass, Are un procesor excelent, ramii se puteau optimiza mai bine, dar e ok si asa, camera e cam slabuta dar sunt telefoane mult mai scumpe care au camera la fel, bateria excelenta, sunet excelent (dupa un mic update oficial), loc de instalat aplicatiile e foarte mult, nemaifiind nevoie de rootare si alte aplicatii sa poti instala pe card, display mare...

| oanyadely a răspuns:

Buna.De curand mi-am cumparat si eu acest telefon. Dupa cum scrie mai jos are probleme cu volumul, dar mie nu mi se pare foarte important deoarece eu sunt eleva si in tin mai mult pe silentios.Este bun sunt foarte incantat de el si sincera ti-l recomand.PA