| yonutz63991 a întrebat:

Posesorii telefonului Huawei ascend g300 sa imi spuna daca este rezistent si daca au intampinat probleme cu acesta.

8 răspunsuri:
| catalina_2560 a răspuns:

Telefonul e foarte bun.problema cu sunetul o poti rezolva cand il cumperi.eu il am de la Vodafone si au rezolvat problema cu sunetu in acea zi.in general e un telefon foarte bun.recomand.

| わたなべ久美子 a răspuns:

Huawei este o firma fantoma, dar in general sunt foarte rezistente telefoanele.

| NonEinstein a răspuns:

Da,e foarte rezistent si nu sunt probleme cu el, sunt multumit.

| yonutz63991 explică (pentru NonEinstein):

Dar face lag sau se blocheaza de multe ori?

| NonEinstein a răspuns (pentru yonutz63991):

Dupa un timp, daca il cumperi nou nu o sa faca eventual dupa 2-3 ani, al meu nici acum nu face.

| Stremeleag a răspuns:

Telefonul este foarte bun, si problema cu sunet-ul am rezolvat-o cand i-am facut update de soft mai exact android 4.03, se aude super bine si merge super bine.

| Gillmar_Lucian_Roman_1972 a răspuns:

Eu mi l-am cumparat azi, stiind despre problema cu volumul sonerii. Intr-adevar, volumul soneriei pentru apelurile de intrare este ridicol de mic; citind pe diverse forumuri, am aflat ca problema ar fi din soft... ma rog, va impartasesc solutia gasita de mine pentru aceasta problema : cautati peandroid market sau zedge.net sunete de inalta frecventa. Va zic ca cel pe care il am eu se aude din buzunarul gentii, geanta inchisa, acoperita cu un prosop, in baie, cu usa inchisa, din sufragerie...