| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica curiozitate si as dori niste raspunsuri serioase(lumea e plina de arfe si nesimtire)...as dori sa stiu daca as putea afla parola cuiva care s-a logat pe facebook de pe pc-ul meu? Si daca da, as vrea sa stiu si cum as putea face asta?happy
multumesc

13 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai daca ''lumea e plina de arfe si nesimtire'' tu de ce vrei sa-i afli parola de la Facebook? Ce motiv ai putea sa-mi dai ca sa te ajut sa lasi pe cineva fara cont pe facebook? Asa din curiozitate->Se poate afla parola.

| Rebekaaa a răspuns (pentru neluL):

Nu sa las persoana fara contul de facebookhappy ci doar sa aflu un lucru happylogic daca a intrat de pe pc-ul meu, nu e o persoana straina... expertule ce estihappy

| neluL a răspuns (pentru Rebekaaa):

Atunci daca nu este o persoana straina ->De ce nu-i ceri parola? ...asa pur si simplu! Este mai usor sa o ceri decat sa o furi! dar cum ai zis si tu ''specific romanului'' big grin

| ROB3RT89 a răspuns:

Daca lumea e plina de arfe si nesimtire, tu ce esti?! Da, se poate.Asta daca stii sa folosesti command promnt sau un key loggerhappyDar daca ar sti toti sa afle parole, ce siguranta ar mai avea utilizatori? Dar mi-a placut "lumea e plina de arfe si nesimtire"dar tu esti ceva de genu "hotu striga hotii"Mie sila de oameni de genu ca de mere padurete!

| DjSannan a răspuns:

Pai se poate afla parola cu un Keylogger... dar la ce iti trebuie?

| DjSannan a răspuns:

Daca nu iti este o persoana straina cere-i parola pur si simplu... dar daca tu vi aici si intrebi daca se poate afla parola cuiva care sa logat de pe pc-ul tau inseamna ca e ceva la mijloc fara suparare

| NeneaGogu a răspuns:

Rade ciob de oala sparta laughing auzi la ea... nesimtire

| missbobo a răspuns:

``~camy^_^~``

| veraingerash a răspuns:

Se poate.Este foarte usor! ..Iti spun o idee:mergi pe youtube si scrii "cum sa afli parole de facebook" FUNDA?

| scorpi0 a răspuns:

@neluL: iti dau eu un motiv bun pentru a ma ajuta sa fur contul unei persoane big grin Ce zici daca azi, o persoana (fata, 22 de ani) zice ca te iubeste, ca nimic nu v-ar desparti si ca 6 luni a jucat teatru perfect, iar maine sa te pomenesti ca s-a maritat cu unu` de 30 de ani? Ouch...nu? Si acum caut "un fel" de razbunare happy si m-am gandit sa postez la ea pe profil poze cu noi doi? ii stiu parola...dar nu sstiu cum sa fac sa nu mi poata intra ea pe contul ei si sa stearga eventual pozele happy e destul de bun motivul? acum 1 ora am aflat si eu laughing

| Rebekaaa a răspuns:

laughing ma refeream strict la raspunsurile voastre la mistohappy daca vreau sa aflu parola cuiva care a intrat pe pcul meu logic ca nu vreau sa ii fac rau, fiind cineva apropiat... dar va dati cu parerea mai mult decat trebuie, nelimitandu/va doar la intrebarehappy specific romanuluihappy

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Rebekaaa):

Ce mod ieftin si demodat de a camufla lucrurile! Vad ca la profil scrire 89, daca ai 22 de ani si gandesti asa, e putin cam grav! Ai incercat sa afli ceva, lumea ti-a dat de inteles ca se poate dar nu a vrut nimeni sa-ti spuna, iar tu sa pari orecum o sfanta care nu vrei sa faci rau nimanui, o dai pe argumente fumate de mult! Vorba ta"specific romanului"

| Mihaela_Aleahim_1991 a răspuns:

Hai ca te ajut eu, e usor. Daca ai google chrome este o munca mai usoara, dar cu conditia ca acea persoana sa aiba parola salvata.
Daca este salvata, va aparea cu stelute. Dai click in casuta cu stelute, apoi click dreapta si selectati,, Inspectati elementul". Vi se va deschide o fereastra noua si va apare o zona de elemente din pagina printre care si casuta cu parola. Dai un dublu click pe,, type=password" si in loc de password scrii,, text" si apoi dai enter.
Inlocuiesti password cu text si va va arata chiar daca parola este sub forma de 12345 sau yahoo.
Apoi te uiti la casuta cu parola si in loc de stelute vei observa parola.
Inca o data, singura conditie e sa fie salvata parola, altfel nu stiu.
Sper sa te ajute.bye