| IgoToHellForThis a întrebat:

Pot conecta doua pc'uri la internet cu cablu si daca da cum va merge?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Se poate sa iei de la un pc(1) net si dai la celalalt pc(2) net dar ai nevoie de o a doua placa de retea la pc1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de Wierlwles si trebuie sa iti spun ca platesti tot atat internetul nu mai mult, si se poate si intr-adevar merge foarte bine. Succeswinking...happy

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru claudiu2386):

Ma ai primit si tu un raspuns in viata ta si gata ma inveti? Repede pei daca vrea ma fara cablu ziceam hai lasa-ma in paci!

Răspuns utilizator avertizat
| IgoToHellForThis explică (pentru claudiu2386):

rolling on the floorMda... iti dai seama de ce ii poate capu dupa cum scrie >.> N'am inteles nimic din reply'u pe care ti'la dat.Si nu stiu de ce pun raspunsuri din astea fara noima doar ca sa se afle in treaba O_O pierd si ei timp ca le scriu si noi cei care le citim.

| anonim_4396 a răspuns (pentru claudiu2386):

BAi, si tu ai scris cu wierwles sau nurolling on the floorlaughing rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi nu vedeti ce scrie INTERNET CU CABLU! sigur ca se poate cu un router se gaseste si la 50 de ron internetul va merge normal

| YONTU a răspuns:

Ai nevoie de un Wierles(nu stiu cum se scrie).

| WeBB a răspuns:

Se scrie wireless si da poti conecta maxim 4 pc-uri la un router de internet si laptopulri nelimiat( infinite dar se injumatateste la fiecare laptop viteza pe net) de aia e lan 1, 2, 3, 4 la un router pentru 4 pc-uri.