| ionut123K a întrebat:

Cum pot conecta PC-ul la internet fara cablu?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Placa de retea wireless sau un adaptor pe usb

| sierra1 a răspuns:

Clasic: router și wifi sau hotspot (prin tel, de ex)

| RoCkKiD a răspuns:

Ti s-a zis cum dar daca te joci ceva online pe acel PC e o idee proasta. Daca te joci, lasa-l pe cablu ca e mai rapid.

| ionut123K explică (pentru RoCkKiD):

Știu că e mai rău dacă îl conectez cu datele mobile dar cu routerul nu cred că are nici o problema

| RoCkKiD a răspuns (pentru ionut123K):

O sa fie o problema, mai ales ca in ziua de azi toata lumea are telefoanele conectate non stop si sa uita pe yt sau tik tok. Acum na, depinde ce te joci si cat de competitiv esti ca poate nu te deranjeaza putin lag.

| Mihai0101 a răspuns:

Ai nevoie de un stick wifi cumparal nu e scump.
Daca te joci online cum zicea cineva mai bine e pe cablu decat prin stick!

| Anonim907 a răspuns:

Prin adaptor wifi