| anonim_4396 a întrebat:

Pot conecta doua telefoane la wifi de la un router? Primul raspuns ofer funda big grin Ps : AM ROMTELECOM big grinbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ExCalibru2 a răspuns:

Poti conecta tot ce ai tu ce merge cu wi-fi dar nu prea e bun deoarece viteza netului va scadea

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

DA, da da...
Mai mult ai avut de asteptat raspunsuri decat sa incerci. Poti conecta laptop-uri, pc-uri, tablete, telfoane simulan, ca de asta e router wireless.

| ChrissD a răspuns:

Da normal ...si eu am romtelecom si am conectare 5 telefoane si un laptop.

| windowssevenvswindowsultimate a răspuns (pentru ChrissD):

Trebuie sa fac vreo setare in Pc pentru a putea? :?

| hp8510p a răspuns (pentru windowssevenvswindowsultimate):

NU! Mare branza...activezi wifi-ul la ambele telefoane, iti gasesti routerul si dai conectare la ambele telefoane

| ChrissD a răspuns (pentru windowssevenvswindowsultimate):

Nu trebuie sa faci nici o setare.

| K0sti a răspuns (pentru windowssevenvswindowsultimate):

Ce setare sa faci in pc daca tu ai treaba cu telefonul? Parca traiti pe alta lume!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa conectezi si 100

| minioni a răspuns:

Da logic laughing)))