| anonim_4396 a întrebat:

Pot face eu ceva sa mearga mai repede netul? De abiaaaaaaaa se misca puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| mk_3564 a răspuns:

Salut sadhappiness! Cauzele pot fi multiple! Depinde de provider, de tipul de abonament, de browserul folosit, de programul antivirus si cel mai adesea de optimizarea computerului! O scanare antivirus, un disk clean up, o defragmentare si verificarea resurselor de ram te poate ajuta!
Succes! mk

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Daca ai de la rds
Degeabalaughing Eu am de la rds mi se misca super ok!
schimba windowsul or refac conetiunile de la net
Ori e fro furtuna la tine in orasellaughing de mere cam nasol ori nu stiu

| Altair a răspuns:

Daca abia se misca dul la doctor sa il consulte de nu se misca o fi bolnav un picior ruptwinking! eh oricum nu cred ca e mare lucru de facut depinde de unde il ai stii daca de la rds tea luat mama draq!

| poleaccristina_8734 a răspuns:

Nu cred