| dajhnsfaouafs a întrebat:

Cum pot face sa mearga calculatorul mai repede? dau funda ca netul mere cam prost

Răspuns Câştigător
| yoooo1990 a răspuns:

Pai sa iti instalezi windowsul,asta e primul lucru ce l-ai putea face! daca calculatorul iti merge greu doar pe net,este internetul de vina,nu ai viteza, daca tiai instalat windowsul si tot iti merge greu, inseamna ce este vechi calculatorul si merge asa din cauza componentelor slabe.bafta

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sperie-l si-ai sa vezi cum fuge!

| Claudiu2011 a răspuns:

Ubgradezi ramul.mai cumperi memorie ram.nu tii o mie de jocuri tii cateva care care le joci mereu.

| bogz a răspuns:

Poti dezactiva antivirusul temporar, dar daca vrei viteza mai pui rami sau pui un procesor mai bun.

| albastrucanoaptea a răspuns:

II pui role in picioare...

Sa inteleg ca tie iti functioneaza greu conexiunea la net si, ca urmare, vrei sa maresti viteza procesorului? happy Brilliant. Dar netul tot greu se va misca (sa fiu in acord cu preferintele tale de locomotie)

| ionutyoonut a răspuns:

Mai bine iei un baros si ii dai in el sa vezi ca paurma merge mai bine (mult mai bine)laughing