| DJohnny a întrebat:

Pot folosi mobilul ca modem pentru calculator daca am internet pe telefon?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Depinde de telefon

| cristizor a răspuns:

Nu stiu eu pot sa folosesc Nokia c7 al meu ca modem cand bag usb in el am acolo 4 optiuni prin care conectare pc la net imi instaleaza un program in pc si merge cam la fel ca cel de pe stick de la rds daca ai avut sau ai happy

| cld2011 a răspuns:

Da, poti sa folosesti, depinde pe ce retea esti in privinta costurilor si in functie de telefon cum se fac setarile.
la Orange este wap unlimited iar la cosmote web n walk si platesti doar 3.5 euro dar nu merge foarte repede.

| snickers_6731 a răspuns:

Da il poti folosi doar ca iti mananca din credite adica euro-eu am folosit tot asa telefonul meu un N96 si din 10 euro a mai ramas doar 2 dupa 14 min de net.Asa ca CAUTION ce faci.