| Mihai1972 a întrebat:

Pot instala aplicatii din pc pe telefon cu Android fara ca telefonul sa fie conectat la wi-fi sau sa fie activat pachetul de date? Multumesc.

4 răspunsuri:
| D3letrix a răspuns:

Da.Daca ai USB poti transfera aplicatiile de pe pc pe telefon, dar depinde de unde.De pe magazin play/app play/google store cum o fii el denumit nu merge sa le downlodezi in pc.Doar de pe telefon.
Sau http://www.apkmania.co/ downlodezi in pc si pui pe telef.

Bafta.

| Mihai1972 explică (pentru D3letrix):

Ok, in ce folder le copiez si unde le gasesc in telefon, ca nu le gasesc!

| D3letrix a răspuns (pentru Mihai1972):

Banuiesc ca ai card de memorie la el. Oriunde acolo.Sau faci tu un folder si sa zicem il denumesti Jocuri.Le pui acolo si ca sa le gasesti in telefon iti apare in meniu Fisierele Mele.Si acolo le gasesti.

| Mihai1972 explică (pentru D3letrix):

Nu am card de memorie, am un HTC One X si tot nu reusesc.