| Trifan_Igor_1994 a întrebat:

Pot instala Sistemul de operare pe o partiție, iar programele pe alta?

Răspuns Câştigător
| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Desigur ca poti.Dar e recomandat sa le instalezi in aceeasi partitie cu windows.Deoarece cand instalezi alt windows o sa iti ramana in partitie si daca ai ceva importat in partitia cu programe nu poti sa i dai firmatare si atunci trebuie sa stergi fiecare program in parte.

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Din moment ce la instalare acel program te invita sa alegi locatia, se poate. Dar nu miza pe faptul ca la urmatoarea instalare de windows vei avea deja programe instalate pentru ca cele mai multe nu vor mai functiona.

| K0sti a răspuns (pentru nutepriveste21):

Corect, bravo!