| csn20 a întrebat:

Pot instala Windows7 cu: CPU 2. 40GHz, 1.00GB Ram, 128 placa video?

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Iti recomand sa ramai la xp, este cel mai bun pentru pc-ul tau. eu am windows 7 si 1GB de ram am ocupati fara sa lansez vreo aplicatie.

5 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Merge stai linistit. Am instalat si pe alte pc mai slabe ca al tau. gen 512mb ram, 1. 8Ghz procesor.

| CapitanuSemafor a răspuns:

Se va misca ca naiba, nu te obosi

| sergiulica01 a răspuns:

Merge dar nu-ti functioneaza bune

| AlexandruChiser a răspuns:

Pentru x32 iti trebuie 1 gb RAM, pentru x64, 2. Si chiar daca il instalezi, pe ala de x32 (ca doar ala ti-ar merge pe pc`ul tau), nu o sa poti sa pornesti programele, o sa ti se blocheze mereu

| iDroid a răspuns:

Merge 100% am 1gb ram CPU 2. 80GHz 512 placa video
FUNDA?