| HyunaKimfan a întrebat:

Caut un raspuns foarte important.Doresc sa-mi instalez Windows7 si nu am placa video inca.Trebuie neaparat sa ai placa video pentru a putea instala Windows7? dau Funda pentru primul raspuns.

Răspuns Câştigător
| konfing a răspuns:

Ai nevoie de placa video incorporata....pe scurt daca vezi ceva pe monitor poti instala win7 fara probleme iar cand iti pui alta placa video driverele se vor instala automat happy

1 răspuns:
| Alberto97 a răspuns:

Eu mi-am instalat windows 7 fara a instala nimic cu atat mai putin placa video si mi-a mers destul de bine calculatoru