| Lacatus_Alberto_2000 a întrebat:

Pot juca league of legends si cs:go fara probleme cu acest procesor?
http://www.emag.ro/......DW1VLBBBM/

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da, vei putea juca, asta presupunând că și restul hardware-ului este optimizat pentru procesorul dorit, în sensul că restul componentelor nu rămân latente între ele și se „înțeleg" forate bine între ele.Succes

| Jipa95 a răspuns:

Cu procesorul in sine, da fara probleme. Cu chipul video integrat in el, numai daca ai memorii ram la o frecventa cat mai mare le poti rula, dar nu te astepta la fps de 60+