| TudyMNX a întrebat:

Pot lega boxele la o baterie de masina sau ceva? eu si niste prieteni vrem sa mergem la padure si vrem muzica...intrebarea noastra e daca putem conecta boxele cu o baterie si un cd-rom sau ceva. daca nu macar spuneti niste moduri de a cara muzica dupa noi la padure

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pai glasicior nu aveti? Luati o chitara cu voi si glasuiti! In alta ordine de idei, ca sa alimentezi la 220 din baterie de masina iti trebuie un convertor, ceva in genul asta - http://www.okazii.ro/......a146441370

| neutrino a răspuns:

Daca boxele sunt active si pot fi alimentate la 12 V, atunci se poate, daca nu, nu. Oricum ele trebuie cuplate si la o sura de muzica, care la randul ei trebuie sa fie alimentata in aceleasi conditii, sau de la baterii clasice, daca au aceasta posibilitate.

| Scurtu_Catalin_1969 a răspuns:

In general oamenii merg in natura pentru liniste, nu pentru a asculta la volum maxim manele.no offence.