| BaDoX a întrebat:

Pot sa aflu daca am slot de placa video la laptop si fara sa il defac? Altfel pierd garantia!

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Nu are slot pentru placa video pe placa de baza, este si versiune cu placa video dedicata a laptop-ului tau cu NVIDIA GEforce.

7 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Pai ce placa video ai acum pe el? si ce model de laptop este?

| BaDoX explică (pentru 000MadMAX000):

Am integrata HD Graphics 3000, laptopul e Leovo 430i.
Am aflat si numele placii de baza dar nu stiu unde sa ma uit sa vad daca am slot!
Lenovo ThinkPad T430i (2349-LN4)

| LaurD3athAng3l a răspuns:

Cu everest sau scrii modelul placii de baza pe internet si o sa vezi daca ai sau nu ai un slot.

| BaDoX explică (pentru LaurD3athAng3l):

Lenovo ThinkPad T430i (2349-LN4)
Nu stiu sigur unde sa ma uit. Adica in ce sectiune!

| BaDoX explică (pentru 000MadMAX000):

Deci nu pot sa pun placa video pe el straight face...

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru BaDoX):

Din pacate nu.

| BaDoX explică (pentru 000MadMAX000):

Ok...merciwinking ai funda

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru BaDoX):

Nu are slot pentru placa video pe placa de baza, este si versiune cu placa video dedicata a laptop-ului tau cu NVIDIA GEforce.