| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa fiu in lista de mass doar pentru o anumita persoana pe invisible iar pentru celelalte sa fiu online?

8 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Bineinteles ca poti! Clic dreapta pe el si dai apear as invisible sau as offline nu mai stiu excact cum e!

| Elena1234456 a răspuns:

Cum au zis si colegii mei, poti draguta happy!

| madalinutza a răspuns:

Da. dar trebuie prima data sa fii pe invisible
da clik pe id-ul persoanei cu care vrei sa vorbesti
si iti arata avatarultongue
mai jos putin scrie you appear offline to this contact
dai akl,, apoi dai clik pe appear onilne to x.
si atathappy

| DianaLostInDreams a răspuns:

Da click dreapta pe id si dai "appear as invisible"

| andrei123 a răspuns:

Da! trebuie sa dai pe pers pentru care nu vrei sa stai online dai click pe you appear online to this contact si selectezi you appear permanently offline to!

| Diiana232997 a răspuns:

Da click dreapta pe id-->Stealth Settings-->Appear permanently offline to...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... dai un clik pe pers respectiva si o sa iti apara scris in josul avatarul you appear online. apoi dai clik acolo si apoi dai la ultima in care scrie appear permanently offline to...

| mynutza a răspuns:

Da poti fa asa cum ti-a zis dianawinking