| Blackmetalhead a întrebat:

Pot sa recuperez pozele sterse de pe o camera foto
sfaturi va rog
funda

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da. Scoți cardul, îl pui într-un ctitor de carduri pe USB și cu ajutorul programului RECUVA (de la Piriform, freeware) poți recupera tot ceea ce nu a fost suprascris ulterior.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru mihai69):

laughingspune ca dureaza si vreo 2 saptamani daca avea multe poze

| mihai69 a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Mie mi-a restaurat un disc de vreo 200 GB în mai puțin de o zi (salvând pe unul extern, deci relativ lent!). Un card e de obicei cam de 20 ori mai mic, așadar - de unde două săptămâni?!?