| georgiana91 a întrebat:

Pot sa schimb display la telefon touch screen? am pus presiune mare pe el.la jumatate imi arata o linie mica neagra(arata de parca ar fi spart dar nu se vede la exterior),de acolo in sus se vede in dungi colorate,iar partea de jos se vede bine, pot sa navighez pe el.nu e marca romaneasca.as vrea sa il pot repara. poate sa ma ajute careva?

2 răspunsuri:
| Radicalistul a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si l-am inlocuit la unul experimentat

| serban045 a răspuns:

Cumpara alt screen, dar specifica si marca si modelul telefonului sa stim ce-ti raspundem