| YoYo321 a întrebat:

Am scapat telefonul pe jos de la o jumatate de metru pe parchet si nu mai merge displayul. Ecranul nu are nici o zgarietura si nu e spart, dar se vede alb cu dungi colorate. Touch-ul nu are nimic (reactioneaza). Stiti ce are? cum se poate repara?
Vreau sa-l duc la reparat dar am niste poze in el pe care nu vreau sa le mai vada nimeni.Ce pot face?
Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| cristy3991 a răspuns:

Tie ti s-a stricat folia. Te costa aprox. 100lei. Iar in legatura cu pozele daca nu sunt pe vreun card al telefonului pe care sa il scoti nu ai ce face. Dar oricum stai linistit ca nu se uita aia la ce ai tu in telefon. funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-ne si noua ce telefon ai sa stim ce sa evitam. tongue

| YoYo321 explică (pentru anonim_4396):

Samsung galaxy mini 2