| expander91 a întrebat:

Pot salva numerele din telefon in calculator? Am foarte multe si pe cartela nu vor incapea toate.

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Am o idee mai buna decat oricare. Fa-ti cont de gmail, o sa il folsoesti cand o sa iti iei telefon cu android vreodata. Dupa ce te loghezi pe google, scrii contacts, si adaugi contacte(cate vrei, nu exista limita), cu cate numere de telfon vrei, adresa, tot ce vrei. Este o solutie de viitor. Poti proceda la fel si la calendar, s a notezi zile de nastere, scrii calendar dupa ce iti faci cont pe frumosul google, si la fel.

| MeConstantine a răspuns:

Deci pentru Android sau Sony Ericsson exista un soft numit MyPhoneExplorer care te poate ajuta sa transferi tot continutul in calculator daca ai cablu de date.
Sper sa-l gasesi util

| TiffanyღBJ a răspuns:

Daca ai Nokia, cu cablul de date si Nokia suite

| Exxtremus a răspuns:

Da, le transcrii, sau prin USBsad

| expander91 explică (pentru RobyK2):

Mereu se gaseste unu ca tine. Obsedatilor

| pentrutotdeauna a răspuns:

Da. poate e mai sigur asa in caz ca iti pierzi telefonul.