| Pushy1601 a întrebat:

Pot sterge fisierele din C:\Documents and Settings\My user name\Local Settings\Temp pentru. ca imi ocupa 1, 72 GB si chiar am nevoie de spatiu liber...

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

Da. Sunt fișiere temporare. Inutile. Pentru siguranța folosește CCleaner, știe el ce sa șteargă. In plus e gratis.

| Pushy1601 explică (pentru trolololo):

Daca folosesc cccleaner (doar de 15 minute), unde trebuie sa dau ca sa-mi stearga fisierele astea?

| trolololo a răspuns (pentru Pushy1601):

Unde arata acea pensula pe prima pagina programului, dai analyze apoi run cleaner.

| Pushy1601 explică (pentru trolololo):

Bine,bine,dar acolo am mai multe categorii:windows(Internet explorer, Windows explorer, sistem...etc.) si Aplcatii.deci unde mai exact?

| trolololo a răspuns (pentru Pushy1601):

Important e sa fie bifat Temporary files. Lasa-le și pe alea bifate. O sa curețe tot ce e inutil. Nu se strica nimic.

10 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Da. Sterge fara probleme.

| axeldavid a răspuns:

Intra in start-toate programele-accesorii-system tools-curatire disc
si iti va sterge toate fisierele temporare catr nu le folosesti

| decodesky a răspuns:

Folderul nu e bine sa il stergi. happy dar ce e in el da. ce contine temp (temporary files) trebuie sterse din cand in cand. my computer -> %temp% -> CTRL +a -> SHIFT + DELETEwinking

| EdKode a răspuns:

Am vazut pe http://softwiki.info un program de acest gen.

| Pushy1601 explică:

Si inca o intrebare daca tot sunt aici: Din acelasi folder fisierele cu.log pot sa le sterg fara sa patesc nimic?

| IonutzOM a răspuns:

Da, le potiwinking