| KIibrDM a întrebat:

In C:\Documents and Settings\Pako\Local Settings\Temp sunt ocupati 4 GB...
Se intampla ceva rau daca sterg fisierele?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia e memorie temporara la Pako (aplicatie sau joc ce o fi), daca e vreun joc nu ar trebui s-o stergi ca pierzi toate rundele. daca nu e joc, poti sa le stergi (ca e memorie temporara)

| KIibrDM explică (pentru anonim_4396):

laughing Jocurile se salveaza si in TEMP? eu credeam ca doar in My Documents...laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru KIibrDM):

Da sunt unele jocuri care se salveaza si in temp...

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol! Pako e username ul lui, userul de windows pe care este logat nu e nici aplicatie nici joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti bagi jocuri ar trebui sa ti le bagi in D ca in C trebuie sa pui doar elementele importante pentru calculator(laptop).

| dodoc a răspuns:

Ai de grija ce stergi sa nu fie si ceva important si incearca sa descarci ccleaner si dai sa ruleze apoi sa stearga deci fi atent ce stergi poti sa ai programe sau alte chesti inctalate in acel folder