| AlexandruDenis a întrebat:

Pot transfera un joc deja cumparat de pe steam pe alt cont? As vrea sa mut mai multe jocuri de pe un cont vechi pe unul nou.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, ca nu sunt cumparate pe acel cont si asa ceva nu este permis, fiindca se poate crede ca este furat si transferat pe contul alcuiva.

| Frank51 a răspuns:

Nu, dar poți activa accesul de pe o librărie pe alta. Pe tab-ul Family bifează "Authorize Library Sharing on this device".

| Cherciumihai a răspuns:

thumbs up Merge să îl dai ca gift.De pe un dispozitiv să fi conectat cu un cont iar de pe alt dispozitiv cu alt cont și ți-l trimiți ca gift.Baftă! peace sign