| anonim_4396 a întrebat:

Pot transfera un joc deja cumparat de pe steam pe alt cont? As vrea sa mut mai multe jocuri de pe un cont vechi pe unul nou, si stiu ca merge cumva cu steam family sau ceva de genu daca stie cineva sa imi explice si mie cum sa fac.

Răspuns Câştigător
| LoveTenis a răspuns:

Nu poți! Eventual doar dacă le ai în calculator da altcumva nu!

3 răspunsuri:
| xShaarawy a răspuns:

Nu, numai daca jocul era cumparat sub forma de "GIFT". N-ai cum sa muti un joc de pe un cont pe alt cont. sad

| Rareshhhh a răspuns:

Ba poti, ceilalti sunt niste prosti laughing)
Intri pe contul de pe care vrei sa iti instalezi jocul, in instalezi, dupa intri pe contul tau si cand incerci sa intri in el o sa iti apara mai multe optiuni, tu dai trimietere cerere pe mail si daca ala accepta poti juca orice joc din Library-ul lui...asta am facut si eu cu 3 conturi. =,=

| adrianvulcan1 a răspuns:

Pot transfera un joc deja cumparat de pe steam pe alt cont? As vrea sa mut mai multe jocuri de pe un cont vechi pe unul nou, si stiu ca merge cumva cu steam family sau ceva de genu daca stie cineva sa imi explice si mie cum sa fac.