| MondoLoco a întrebat:

Pot trece de pe abonamentul d cosmote, la cel de vomafon, aflandu-ma sub perioada contractuala inca?

4 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Nu! Clar nu poţi. După ce termini perioada contractulă cu Cosmote îţi păstrezi numărul şi mergi la cei de la Vodafone.

| Soryn14 a răspuns:

Nu poti, te-ai angajat la un contract si na-i cum sa renunti

| xK74l1nx a răspuns:

Sub perioada contractului NU!
Dupa ce termini SIGUR te poti muta la VODAFONE si poti pastra si acelasi numar(Portabilitate)

| MondoLoco explică:

Nici daca platesc niste bani? tongue Vroiam sa dau funda, dar m-am lamurit tongue