| GulDan a întrebat:

Poti face bani pe net din desenele tale? eu ma pricep sa desenez(pe pc).

4 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Da, poti gasi pe cineva care stie sa faca clipuri sa editeze desenele si poti face animatii de exemplu si esti platit pe youtube in functie de vizualizari.Sau poti face desene artistice si sa le pui in tablouri si sa le licitezi pe okazi mercador etc. Sau poti sa faci desene micute si amuzante si sa le imprimi pe tricouri, sau sa faci brelocuri, sau desene pentru coperta de carti si caiete. Sunt multe idei, trebuie doar sa ai creativitate, sa vi cu ceva nou.

| sparky34 a răspuns:

Da, le poti vinde pe site-uri gen okazii, mercador, tocmai etc.

| Zeppa03 a răspuns:

Poti desena logo-uri pentru diferite companii, primesti minim 50 $ pentru logo-ul castigator, asta daca chiar te pricepi. Incearca pe www.freelancer.com si o sa gasesti multe oferte. Succes.

| Madalynutza28 a răspuns:

Buna kwonkick3r! Sigur ca poti sa faci bani! Doar trebuie sa gasesti locul potrivit!

O zi frumoasa,
Madalynutza28