| anonim_4396 a întrebat:

Of...Ma supara atat de mult ca nu desenez prea bine...crying Ce imi propuneti sa fac si eu mi bine desenele pe denenatorii.ro

4 răspunsuri:
| princessmary a răspuns:

Fa ceva simplu. cu formele ajutatoare

| Livianananana a răspuns:

Flori, afise gen i love lady ggaga dar yinimioara lady gaga*bad romance sa c vrei u ex doar

| meonix a răspuns:

Fiecare are talentul nu toti putem face acest lucru stiu site dar ai stiuca se cheama desenatorii.ro nu denenatoriilaughing)stiu sunt super desene nu stiu ce sa faci oricum pe site ala faci formele cu creionu care e controlat de maus poate nu-ti poti contrala mausul prea bine

| meonix a răspuns:

Fiecare are talentul nu toti putem face acest lucru stiu site dar ai stiuca se cheama desenatorii.ro nu denenatoriilaughing)stiu sunt super desene nu stiu ce sa faci oricum pe site ala faci formele cu creionu care e controlat de maus poate nuti poti contrala mausul prea bine